Herrur Omega Seamaster Diver Co-Axial, stål, automat, ref-nr:21032422003001, serie-nr:82260538, kaliber 8800, Ø42mm, med gummiband, saknar box, små repor, manual, ytterkartong, samt certifikat stämplat 2019.

Såld
32 000 kr

(sonartec)

Auktnr SE1.20240703.A57822
Varukategori Klockor / Herrur
Utropspris 28 000 kr
Aktuellt bud 32 000 kr
Stänger 2024-07-03 21:03:00