Elgitarr Fender Stratocaster, serienummer E949406, Japan, modifierat stallås, svajarm, lackskador, repor, mjukt fodral Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE16.20241203.A98417 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 4 000 kr |
Stänger | 2024-12-03 13:03:00 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 599 kr |