Box till Omega Precision Watch 13,5x2,7x5,5cm, 1950/60-tal, med slitage och små fläckar
Auktnr | SE25.20241201.A4208 |
Varukategori | Klockor / Övrigt |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2024-12-01 12:09:30 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |