Herrur Omega Tank-modell 21x32 (39)mm, boett nr. 9360268, form-verk, 1930-tal, cal T17, originalkrona, manuell uppdragning, urtavla med slitage och fläcka, glas med ytliga repor, med flexlänk
Auktnr | SE25.20241201.A4112 |
Utropspris | 3 400 kr |
Stänger | 2024-12-01 11:21:30 |
Provision | 510 kr |
Frakt | 129 kr |