Bälte Gucci, längd ca 100cm, bredd 36mm, AP00G serienr 214351, läder och metall, repor på spänne, smärre bruksslitage, med dustbag
Auktnr | SE9.20241126.A77096 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Kontor | Göteborg Nordstan |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2024-11-26 12:20:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |
3 Armringar, Ø67mm, bredd 6mm, 21K Vikt: 34 g
Bud: 27 000 kr
Defekt armband 21K Vikt: 5,5 g
Bud: 4 400 kr