Ett par figuriner, höjd 19,5cm - 23cm, troligen Staffordshire, polykrom dekor, krackeleringar, slitage, fläckar Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

1 kr

(trollodjuret)

2024-11-26 11:00:30

Auktnr SE16.20241126.R60852
Varukategori Keramik, porslin & glas / Skulpturer
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 1 kr
Aktuellt bud 1 kr
Stänger 2024-11-26 11:00:30
Provision 0 kr
Frakt 299 kr

14/11 06:13:24 trollodjuret 1 kr

Se kontorets övriga auktionsvaror