Ett par figuriner, höjd 19,5cm - 23cm, troligen Staffordshire, polykrom dekor, krackeleringar, slitage, fläckar Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20241126.R60852 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 1 kr |
Stänger | 2024-11-26 11:00:30 |
Provision | 0 kr |
Frakt | 299 kr |
14/11 06:13:24 | trollodjuret | 1 kr |