Ring stl 15¼, bredd på skena 6,5mm, vit sten Ø14,5mm, höjd på fattning från skena 14mm, stämplad med kattfot, silver. Vikt: 10,1 g
Auktnr | SE4.20241127.A94455 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2024-11-27 11:37:30 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |
13/11 19:56:43 | novali | 100 kr |