Ring stl 15¼, bredd på skena 6,5mm, vit sten Ø14,5mm, höjd på fattning från skena 14mm, stämplad med kattfot, silver. Vikt: 10,1 g

100 kr

(novali)

2024-11-27 11:37:30

Auktnr SE4.20241127.A94455
Varukategori Silver / Ringar
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 100 kr
Stänger 2024-11-27 11:37:30
Provision 15 kr
Frakt 49 kr

13/11 19:56:43 novali 100 kr

Se kontorets övriga auktionsvaror