Ring, diamant 0,80ct enligt gravyr, W/VS, stl 19, bredd 2-6mm, Örns Juvelateljé Göteborg 1976, vitguld, mycket små nagg på bordet och rondisten, slitage på en klo, 18K Vikt: 3,7 g

9 400 kr

(jasminguld)

2024-11-27 11:18:30

Auktnr SE4.20241127.A94417
Utropspris 9 400 kr
Aktuellt bud 9 400 kr
Stänger 2024-11-27 11:18:30
Provision 1 410 kr
Frakt 129 kr

13/11 16:07:19 jasminguld 9400 kr

Se kontorets övriga auktionsvaror