Bälte Hermès, stl: 105, bredd 30mm, läder, spänne metall, Made in France, bruksslitage, repor på spänne, inga tillbehör Vikt: 0 g
Auktnr | SE26.20241124.A765 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Kontor | Malmö Amiralsgatan |
Utropspris | 1 700 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2024-11-24 14:30:00 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 129 kr |