Örhängen, silver 925/1000, FINNFEELINGS FINLAND, Spectrolite / Labradorit, förgyllda detaljer, signerade på baksidan, total längd 32 mm, bredd 12 mm, originalploppar, mycket fint skick, stenar utan anmärkning Vikt: 10,1 g
Auktnr | SE74.20241119.A26945 |
Varukategori | Silver / Örhängen |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2024-11-19 20:03:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |