Örhängen, silver 925/1000, FINNFEELINGS FINLAND, Spectrolite / Labradorit, förgyllda detaljer, signerade på baksidan, total längd 32 mm, bredd 12 mm, originalploppar, mycket fint skick, stenar utan anmärkning Vikt: 10,1 g

425 kr

(re13a1)

Auktnr SE74.20241119.A26945
Varukategori Silver / Örhängen
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 425 kr
Stänger 2024-11-19 20:03:30
Provision 64 kr
Frakt 129 kr

Se kontorets övriga auktionsvaror