Skulptur/Collage - Börje Berglund, Kristianstad (1948-2023), collage med bl.a. innesluten keramik i block, Epoxy, höjd inkl. träsockel 20,5 cm, skulptur höjd 18,5 cm, bredd 7x6,5 cm, signerad, smärre ytslitage, mindre märke i ena ytterkanten, vikt 1175 gram
Auktnr | SE74.20241119.A26902 |
Varukategori | Konst & antikviteter / Skulpturer |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2024-11-19 19:42:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |