Tavla , Olja på pannå, Eduard Boehm, Österike, 1830-1890, signerad 80x64cm mindre skador Vikt: 0 g
Auktnr | SE23.20241124.R642 |
Kontor | Linköping |
Utropspris | 900 kr |
Stänger | 2024-11-24 19:00:00 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |