Tavla , Olja på pannå, Eduard Boehm, Österike, 1830-1890, signerad 80x64cm mindre skador Vikt: 0 g

900 kr

2024-11-24 19:00:00

Auktnr SE23.20241124.R642
Varukategori Konst & antikviteter / Måleri
Kontor Linköping
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 900 kr
Stänger 2024-11-24 19:00:00
Provision 135 kr
Frakt 129 kr

Se kontorets övriga auktionsvaror