Tavla, John Jon-And, "sittande kvinna", akvarell, 60x50, stämpelsignerad, Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE9.20241119.R749357 |
Kontor | Göteborg Nordstan |
Utropspris | 2 500 kr |
Stänger | 2024-11-19 13:42:00 |
Provision | 375 kr |
Frakt | 299 kr |