Stormlykta, radius Ltd No 101, Made in Sweden, ca 1940-tal, bruksslitage, Vikt: 0 g
Auktnr | SE9.20241119.R748607 |
Kontor | Göteborg Nordstan |
Utropspris | 1 700 kr |
Stänger | 2024-11-19 13:40:30 |
Provision | 255 kr |
Frakt | 129 kr |