Korthållare Rolex modell nr. 68.08.55, 10,5x14,5cm, hårt slitage, spruckna summar och trasiga delar, ca 1980/70-tal
Auktnr | SE25.20241117.A4054 |
Varukategori | Klockor / Övrigt |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-11-17 12:53:00 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |