Korthållare Rolex modell nr. 68.08.55, 10,5x14,5cm, hårt slitage, spruckna summar och trasiga delar, ca 1980/70-tal

150 kr

(cihan61)

Auktnr SE25.20241117.A4054
Varukategori Klockor / Övrigt
Kontor Göteborg Mölndal
Utropspris 75 kr
Aktuellt bud 150 kr
Stänger 2024-11-17 12:53:00
Provision 23 kr
Frakt 49 kr

Se kontorets övriga auktionsvaror