Liten troligen fickurhållare, glas och gulmetall samt tyg, höjd 95mm bredd ca 75mm, troligen sent 1800-tal, hårt slitage med fläckar
Auktnr | SE25.20241117.A4033 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2024-11-17 12:42:30 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |