Liten troligen fickurhållare, glas och gulmetall samt tyg, höjd 95mm bredd ca 75mm, troligen sent 1800-tal, hårt slitage med fläckar

100 kr

(janne336)

Auktnr SE25.20241117.A4033
Varukategori Keramik, porslin & glas / Övrigt
Kontor Göteborg Mölndal
Utropspris 25 kr
Aktuellt bud 100 kr
Stänger 2024-11-17 12:42:30
Provision 15 kr
Frakt 49 kr

Se kontorets övriga auktionsvaror