Fiskerulle ABU 505 i gott skick, med orginalkartong (visst slitage) samt manual, ca 1970/60-tal

850 kr

(bengtb)

Auktnr SE25.20241117.A4027
Varukategori Övrigt
Kontor Göteborg Mölndal
Utropspris 150 kr
Aktuellt bud 850 kr
Stänger 2024-11-17 12:39:30
Provision 128 kr
Frakt 129 kr

Se kontorets övriga auktionsvaror