Fiskerulle ABU 505 i gott skick, med orginalkartong (visst slitage) samt manual, ca 1970/60-tal
Auktnr | SE25.20241117.A4027 |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 850 kr |
Stänger | 2024-11-17 12:39:30 |
Provision | 128 kr |
Frakt | 129 kr |