Färglitografi, Bengt Böckman, numrerad 49/225, bladets mått 59x50cm, smärre fläckar Vikt: 0 g

200 kr

(_ansjovis)

2024-11-19 14:11:00

Auktnr SE11.20241119.R817177
Varukategori Konst & antikviteter / Grafik
Kontor Malmö Centralen
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 200 kr
Aktuellt bud 200 kr
Stänger 2024-11-19 14:11:00
Provision 30 kr
Frakt 49 kr

18/11 19:28:08 _ansjovis 200 kr

Se kontorets övriga auktionsvaror