Olja på Pannå, Sten Sture Sandgren, bildmått: 40x33cm, rammått: 46x54cm, signerad Sten Sture, Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20241119.R817082 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 100 kr |
Stänger | 2024-11-19 14:10:00 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 299 kr |