| Ny sökning |  Nästa

Vas, Eva Englund, graal, kärlekspar, Orrefors 1990, höjd 23cm, bredd 11cm, #996930, EA 1-88, smärre repor, undersides lagning av kantnagg Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

14 000 kr

2024-11-18 11:00:00

Auktnr SE7.20241118.R17390
Varukategori Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar
Kontor Uppsala
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 14 000 kr
Stänger 2024-11-18 11:00:00
Provision 2 100 kr
Frakt 299 kr

Se kontorets övriga auktionsvaror