Elgitarr Epiphone, snr: O01010058, Korea, sprickor, nagg, färgbortfall, defekt mickknapp, lagningar, mjukt fodral med slitage Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE16.20241119.A98175 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 600 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2024-11-19 13:37:00 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 599 kr |
3/11 19:03:29 | saiche76 | 600 kr |