Herrur, Panerai Luminor Marina, stål, automatisk, 44mm, refnr: PAM00104, snr: OP663BB1549258, O1576/2500, liten sekundvisare, datum, svart silikonarmband med viklås, cert -12, manualer, två verktyg, bruksrepor på boett och viklås, sprickor i armband, box, ytterkartong med slitage
Auktnr | SE16.20241119.A98153 |
Utropspris | 27 000 kr |
Aktuellt bud | 28 000 kr |
Stänger | 2024-11-19 13:26:00 |
Provision | 4 200 kr |
Frakt | 129 kr |
5/11 20:46:21 | roddan79 | 28000 kr |
4/11 19:18:55 | ad_he | 27000 kr |