Väska Louis Vuitton Speedy 30, damier ebenecanvas, CT4194, dubbla handtag 10cm, bredd 30cm, höjd 22cm, djup 17cm, rött tygfoder med innerficka, bruksskick, liten fläck, hänglås med nycklar, smärre slitage och märken på utsida, dustbag, kartong, kvitto Stockholm 2014 Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20241119.A98152 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 6 000 kr |
Aktuellt bud | 6 000 kr |
Stänger | 2024-11-19 13:25:30 |
Provision | 900 kr |
Frakt | 299 kr |
2/11 20:13:24 | nittaya78 | 6000 kr |