Herrur Seiko Prospex Alpinist, Ø39,3mm, borstat/polerat stål, ref 6R35-00E0, automatisk, ser nr 131794, 20bar, glasbaksida, safirglas, datum, grön urtavla, originalband, viklås, repor, slitage, inga tillbehör
Auktnr | SE16.20241119.A98136 |
Utropspris | 2 600 kr |
Aktuellt bud | 3 400 kr |
Stänger | 2024-11-19 13:17:30 |
Provision | 510 kr |
Frakt | 129 kr |