Kedja Cordell, längd 60cm, bredd 6,8mm, ihålig, 18K Vikt: 30,3 g

20 000 kr

(askfinevidag)

Auktnr SE16.20241119.A97955
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 20 000 kr
Aktuellt bud 20 000 kr
Stänger 2024-11-19 11:52:00
Provision 3 000 kr
Frakt 129 kr

Herrur Rolex Oyster Perpetual Air-King, stål, automatisk, 40mm, refnr 116900, serienr U3729345, urverksnr 31PQ3604, Cal. 3131, Oysterlänk ca 18cm inkl ur, viklås Easylink, repor på länk och boett, en extra länkbit, tag, certifikat Aurum Group daterat 09/11/2017, box, ytterkartong.

Damur, Bvlgari LVCEA Scaglie, LUP 33SG, Ø33mm, automatisk, 18K roséguld/stål, antracitgrå urtavla, diamantindex, datum, diamantring, krona med röd sten, ser nr PO14388, armband i stål/18K roséguld, viklås, lätta repor, värdebevis NK år 2020 såld för 193 000 kr, code LV33C6SP-103029, extralänkar, garantikort med QR kod, originalbox, ytterkartong

Armbandsur, Chanel Code Coco, stål, ca 38x21,5mm, quartz, refnr: H5145, snr: RFB29365, svart urtavla med princesslipad diamant 1xca0,05ct, briljantkrans tot. 0,58ctv, länk i stål med bruksrepor, garantikort -22 från service, ställpinne, reseetui, box, ytterkartong

Herrur, Panerai Luminor Marina, stål, automatisk, 44mm, refnr: PAM00104, snr: OP663BB1549258, O1576/2500, liten sekundvisare, datum, svart silikonarmband med viklås, cert -12, manualer, två verktyg, bruksrepor på boett och viklås, sprickor i armband, box, ytterkartong med slitage

Handväska, Louis Vuitton, Pochette Félicie, Damier Ebene-canvas, tyg och läder, mått ca 21x11,5x3cm, modellnummer N63032, serienummer M11189, avtagbar axelrem i gulmetall, två uttagbara innerpochetter, minimala repor på lås, kvitto från Louis Vuitton Birger Jarlsgatan 2019, inga övriga tillbehör

Handväska, Louis Vuitton, ...

Herrur Seiko Prospex Alpinist, Ø39,3mm, borstat/polerat stål, ref 6R35-00E0, automatisk, ser nr 131794, 20bar, glasbaksida, safirglas, datum, grön urtavla, originalband, viklås, repor, slitage, inga tillbehör

Väska Louis Vuitton Speedy 30, damier ebenecanvas, CT4194, dubbla handtag 10cm, bredd 30cm, höjd 22cm, djup 17cm, rött tygfoder med innerficka, bruksskick, liten fläck, hänglås med nycklar, smärre slitage och märken på utsida, dustbag, kartong, kvitto Stockholm 2014 Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton Speedy...

Herrur, Breitling Superocean, stål, automatisk, 41mm, datum, refnr: A17340, snr: 135857, safirglas med repor, defekt lysmassa på timvisare, en skruv saknas på ring, repor på boett och stållänk, inga tillbehör

Ring med diamanter 2xca0,42ct, 8xca0,01ct ca W(H)/SI-VS, stl 17½, bredd 1,3-8,2mm, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, år 1957, vitguld, 18K  Vikt: 2,4 g

Plånbok, Louis Vuitton, Zippy Coin Purse, mörkröd lack med monogram och läder, mått ca 11,5x8,5x2cm, bruksrepor in- och utvändigt, färgbortfall på gulmetall, dustbag, kartong

Plånbok, Louis Vuitton, Zi...

Armband X-länk tvåfärgad, längd 18,5cm, bredd 27,2mm, Brofod Aktiebolaget, år 1967, 18K  Vikt: 34 g

Armband X-länk tvåfärgad...

Akustisk gitarr Taylor, modellnr 322ce 12-Fret, serienr: 1209220082, hård väska Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Gretsch G6228TG, Players Edition, snr JT21010440,  Bigsby, made in Japan, hårt fodral Skickas med Bussgods eller PostNord

Handväska, Louis Vuitton Totally, made in France, monogramcanvas, två fickor, detaljer i läder, brunt tygfoder i gott skick, bredd 35-28cm, höjd 24cm, djup 13cm, dubbla handtag 23cm, ser nr FL0130, år 2010, bruksslitage, inga tillbehör

Handväska, Louis Vuitton T...

Collier med vita stenar, längd ca 42cm, bredd 3,1-21,1mm, halvstelt, 21K Vikt: 35,3 g

Collier med vita stenar, l...

Elgitarr Epiphone, snr: O01010058, Korea, sprickor, nagg, färgbortfall, defekt mickknapp, lagningar, mjukt fodral med slitage Skickas med Bussgods eller PostNord

Kedja Cordell, längd 60cm,...

8 fat, Ø20cm, Solaris, design Tapio Wirkkala, Iittala, repor, klarglas Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

8 fat, Ø20cm, Solaris, des...

Hänge med cabochonslipad blå stjärnsafir, längd 15mm, 18K Vikt: 1,1 g

Hänge med cabochonslipad b...

Videokamera Sony Handycam 4K, FDR-AX700, snr: 3581419, laddare, inget minneskort, inga övriga tillbehör  Skickas med postpaket.

Se kontorets övriga auktionsvaror