Ring med blå sten och rosenstenar, stl 20, bredd 1,6-11,5mm, slitage på stenar, en del diamanter gammelslipade, stämplad Andersson & Hallberg Guldsmeder, år 1972, fattning i silver, 18K Vikt: 3,1 g
Auktnr | SE16.20241119.A97875 |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2024-11-19 11:13:00 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |