Elgitarr Harmony HLDP-2WI, 70-tal, hårt bruksslitage, (fullt fungerande elektronik, intonerar bra, rak hals, utbytta stämskruvar, 1 stämskruv defekt, slitna band, 1 band har hack (2:a band G sträng), mjukt fodral. Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE4.20241113.A94377 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 750 kr |
Stänger | 2024-11-13 12:52:30 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 599 kr |