Herrur Oris GMT Propilot Automatic, PVD-pläterat stål, automatisk, ref-nr: 01 752 7698 4284, serie-nr: 769860110, numrerad: 0110/1000, Ø45mm, dag, datum, canvasband, safirglas, mindre slitage på canvasband, boett med mindre stötmärke, certifikat från Fredmans Ur år 2016, manual, box, ytterkartong
Auktnr | SE18.20241113.A65890 |
Utropspris | 6 200 kr |
Aktuellt bud | 6 200 kr |
Stänger | 2024-11-13 15:19:00 |
Provision | 930 kr |
Frakt | 129 kr |
31/10 17:34:48 | kovim20 | 6200 kr |