Herrur Omega, stål, manuell, Ø36mm, liten sekundvisare, läderband original med slitage, repigt plexiglas samt mindre repor på boett, troligen utbytt bakboett, inga tillbehör
Auktnr | SE18.20241113.A64663 |
Utropspris | 3 200 kr |
Aktuellt bud | 3 200 kr |
Stänger | 2024-11-13 14:14:30 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 129 kr |
1/11 00:47:47 | korvkiosken1 | 3200 kr |