Solid droppe i 23K guld. Den är 26,7 mm lång inkl. ögla och väger 10,0g. Stämplad ALTON, 23K, kattfot.
Auktnr | SE73.20241107.A18617 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 7 600 kr |
Aktuellt bud | 7 600 kr |
Stänger | 2024-11-07 19:13:00 |
Provision | 1 140 kr |
Frakt | 129 kr |
31/10 16:09:08 | yguld1 | 7600 kr |