Herrur Omega Constellation Ø33mm, quartz, stål, ref: 1520.20.00, cal: 1444, boettnummer: 396.1070.1 /396.1080.1, länk: ca 19cm, nr:1448/431.6,garantikort, kvitto Inge Lundberg Urhandel, Malmö, inköpt Februari 1996, extra länkbit, i box, bruksrepor samt nagg på glas vid klockan 5 och 12
Auktnr | SE11.20241112.A34996 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 4 000 kr |
Stänger | 2024-11-12 15:10:30 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 129 kr |