Herrur Tag Heuer Monaco, stål, automat, ca 36x37mm, år 2009, serienr: CT3037, refnr WW2112, Cal 6, datum, glasbaksida, liten sekundvisare, urtavla i pärlemor, certifikat från Rydbergs Ur i Helsingborg, repor på boett, slitet originalarmband i läder, box med kraftigt slitage, låda.
Auktnr | SE11.20241112.A34981 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 10 000 kr |
Aktuellt bud | 10 000 kr |
Stänger | 2024-11-12 15:03:00 |
Provision | 1 500 kr |
Frakt | 129 kr |
30/10 20:03:14 | kovim20 | 10000 kr |