Väska Mulberry, Bayswater, ca 36cm x 26.5cm x 16.5cm, guldfärgade beslag, brukskick, repor, fläckar, hörn med hårt slitage, lås med nyckel, dustbag, Vikt: 0 g
Auktnr | SE11.20241112.A34874 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2024-11-12 14:11:30 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |