Gitarr akustisk/orkestergitarr, Levin, ca 1965, modell-nr: 336, original fodral, åldersbetingat slitage/repor. Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE7.20241111.A44832 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Kontor | Uppsala |
Utropspris | 4 000 kr |
Stänger | 2024-11-11 12:31:00 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 599 kr |