Tavla, tryck, Nils von Dardel, "John Blund", ramat mått ca 46x55cm, bildens mått ca 30x45cm, signerad samt daterad i trycket, gulnad Skickas med postpaket.
Auktnr | SE8.20241107.A44257 |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2024-11-07 11:58:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 299 kr |