Herrur Zenith Ø34mm, ref nr. 46.0291.380, gulddoublé, 1970-tal, gravyr, automatisk, plexiglas, datum, glas med repor och sprickor, går (stort servicebehov, kronan lös och går knappt att ställa tiden, möjligen lös rotor), med flexlänk
Auktnr | SE25.20241103.A3795 |
Utropspris | 750 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2024-11-03 11:51:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |