Armband tvåfärgat i filigranteknik 16cm bredd 8mm, delvis förgyllt något otydliga stämplar 800/1000 Vikt: 6,9 g
Auktnr | SE25.20241103.A3722 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2024-11-03 11:14:30 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |
20/10 02:20:12 | vica55 | 75 kr |