Väska Prada, Nappa Gaufre, svart läder, mått ca 18x40x12cm, axelband, adresstag, förgyllda detaljer, slitage på läder och gulmetall, inga tillbehör.
Auktnr | SE16.20241105.A97841 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 2 000 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2024-11-05 13:06:00 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 129 kr |
25/10 22:05:23 | floraa | 2100 kr |
20/10 21:56:11 | pandabjorn | 2000 kr |