Väska Prada, Nappa Gaufre, svart läder, mått ca 18x40x12cm, axelband, adresstag, förgyllda detaljer, slitage på läder och gulmetall, inga tillbehör.

2 100 kr

(floraa)

Auktnr SE16.20241105.A97841
Varukategori Fashion / Väskor
Utropspris 2 000 kr
Aktuellt bud 2 100 kr
Stänger 2024-11-05 13:06:00
Provision 315 kr
Frakt 129 kr

Armbandsur Omega Seamaster Aqua Terra, stål, quartz, 36mm, serienr 59871079, stållänk ca 16cm, viklås, refnr 1575/899, går ej, behov av batteribyte, repig länk, glasring och boett, inga tillbehör.

Herrur Panerai Luminor GMT, titan, automatisk, ca 44mm, refnr PAM00161, boettnr OP 6634, serienr BB 1208762, I 457/500, datum, liten sekundvisare, safirglas, stållänk ca 18,5cm, repor på länk och glasring, certifikat Abu Dhabi Mall daterat 18.4.2007, chronometercertifikat, inga övriga tillbehör

Väska Louis Vuitton Looping, monogram canvas, datumkod FL0052, Made in France, mått ca 21x24x10cm, smärre fläckar på innerfodret och läder, inga tillbehör.

Väska Louis Vuitton Loopin...

Elgitarr Ibanez Artist, serienr K788042, Nov-78, Japan, hårt fodral. Skickas med Bussgods eller PostNord

Ring med äldre briljantslipad diamant ca 0,85ct ca W(H)/Si, slipad kulett, små nagg på rondist, 10x ca 0,01ct 8/8-slipade, stl 17, bredd 2-9,5mm, ostämplad, platina  Vikt: 4,2 g

Ring med äldre briljantsli...

Väska Prada, Nappa Gaufre,...

Stelt armband, Ø55mm, innermått 16,5cm, bredd 30mm, buckligt, 21K  Vikt: 43,4 g

Stelt armband, Ø55mm, inne...

Kedja Ankar, längd 60cm, bredd 6mm, ostämplad, 18K  Vikt: 102,8 g

Kedja Ankar, längd 60cm, b...

Herrur Seiko, stål, automat, 43,5mm, refnr 4R35-02W0, serienr 920074, glasbaksida, datum, stållänk ca 20cm, bruksskick, garantikort ej ifyllt, manual, box, kudde saknas.

Herrur Seiko, stål, automa...

Väska Dolce & Gabbana Miss Pocket, läder och syntetmaterial, mått ca 35x34x24cm, kraftigt slitage, inga tillbehör.

Väska Dolce & Gabbana Miss...

Collier flätat, längd 41,5cm, bredd 8,5mm, skadad i länk, 21K  Vikt: 26,7 g

Collier flätat, längd 41,...

Klackring, stl 20, bredd 7,6-15,mm, repor, nagg, 18K  Vikt: 46,1 g

Armbandsur Bvlgari Diagono, 18K/titan, automatisk, 32mm, refnr AL 32 GVD, serienr L1137, datum, gummiarmband, viklås 18K, spår av användning, certifikat daterat 10/12/2005 Hilton International Singapore, box, ytterkartong.

Diverse guld, med stenar, defekt, trasigt, 21K  Vikt: 117,2 g

Carmoséring med smaragd och diamanter 10x ca 0,02ct totalt 0,20ct enligt gravyr, stl 18¾, bredd 2-11,5mm, Guldfynd, 18K  Vikt: 4 g

Carmoséring med smaragd oc...

Ett par örhängen med prinsesslipade diamanter 2x ca 0,25ct W(H)/Si, bredd 4,7mm, GHA, vitguld, kvalitetsintyg från Guldfynd, 18K  Vikt: 1,4 g

Ett par örhängen med prin...

Herrur Casio G-Shock Tough Solar, stål, digital/analog, 47mm, refnr GST-B300, modul 5631, serienr 203322A1211, repig stållänk ca 20cm, etui.

Kedja, längd 46cm, bredd 3,5mm, 21K  Vikt: 19,9 g

Kedja, längd 46cm, bredd 3...

Guldtacka Valcambi Suisse, längd 23,1mm, bredd 13,9mm, snr: AA483250, i brutet plastetui, 24K  Vikt: 5 g

Collier med integrerade kulor, längd 39,5cm, bredd ca 1-35mm, 21K  Vikt: 9,2 g

Se kontorets övriga auktionsvaror