Klackring, stl 20, bredd 7,6-15,mm, repor, nagg, 18K Vikt: 46,1 g
Auktnr | SE16.20241105.A97617 |
Utropspris | 29 000 kr |
Aktuellt bud | 29 000 kr |
Stänger | 2024-11-05 11:15:00 |
Provision | 4 350 kr |
Frakt | 129 kr |
27/10 19:23:01 | airboy | 29000 kr |