Skor Louis Vuitton Logo Zip Derby with strap, skinn, storlek 8, ca 28,0cm, datumkod LI0112, gummisula, inga tillbehör, sparsamt använda

1 200 kr

Auktnr SE26.20241027.A660
Varukategori Fashion / Kläder & skor
Kontor Malmö Amiralsgatan
Utropspris 1 200 kr
Stänger 2024-10-27 14:18:30
Provision 180 kr
Frakt 129 kr

Väska Chanel Tote, vit quiltad läder samt PVC, ca 45x29x10cm, axelrem i guldfärgad metall med svart läder, tillverkad 1989-1991, bruksskick, fläckar samt färgbortfall på axelrem

Väska Chanel Tote, vit qui...

Scarf Hermes, "Ballet Equestre" designad av Hubert de Watrigant, 100% silke, 90x90cm, fint skick utan synligt bruksskick, bok "playtime" medföljer, originalkartong  Vikt: 0 g

Aftonväska Christian Dior monogramcanvas, manglad Pansarkedja och emblem i gulmetall, Made in France, 26x16x4cm, dustbag, inga övriga tillbehör, glapp i lås

Aftonväska Christian Dior ...

Skor Louis Vuitton Suede Punchy High Top sneaker boots olive, skinn/mocca, storlek 8, ca 27,5cm, datumkod GO0160, gummisula, inga tillbehör, sparsamt använda

Väska Mulberry Bayswater, Oak crocprint läder, lås och nycklar, 2 fack invändigt, 1 ficka med dragkedja, 35x30x12cm, numrerad 565321, dustbag, inga övriga tillbehör

Väska Mulberry Bayswater, ...

Väska Kenzo svart nylon, läderhandtag, korallfärgad Koi Karp som emblem, innerfack med dragkedja, magnetlås,  42x23x11cm, inga tillbehör

Väska Kenzo svart nylon, ...

Collier med pärlor Ø10mm, debbelradigt, 46 cm, lås 18K vitguld med diamanter 18x ca. 0,12ct, Peridot 1x15,5x14,0x8,5mm, bruttovikt: 133,4gram  Vikt: 133,4 g

Collier med pärlor Ø10mm,...

Savonett fickur, American watch company Waltham, manuell,  doublé, Ø40mm, verknummer: 3545375, tillverkningsår: 1888, saknar glas samt en visare, sekundvisare tickar vid test.

Champagnekylare Hermés, stål, höjd: 17.5cm, Ø17,5cm, år 2011,  märkt i botten "Hermés Paris"

Champagnekylare Hermés, s...

Armband med integrerat hänge i svart emalj, 20,5cm, bredd 1-14mm, 18K Vikt: 2,2 g

Armband med integrerat hän...

Väska Christian Dior Stor, ca mått: 24x31x11cm,  läder med gulddetaljer, avtagbar axelrem, dragkedja, innerficka med dragkedja, datumkod: 01-MA-0181 (augusti 2011) , mindre bruksfläckar, smärre slitage på ena handtaget, inga tillbehör

Väska Christian Dior Stor,...

Bärbar dator, Acer Chromebook 314 CEL/4/64/14, 14 tum skärm, silver, laddare, sparsamt använd

Bärbar dator, Acer Chromeb...

Skor Louis Vuitton Blue Monogram Denim and Brown Suede Sneakers storlek 8, ca 27,0cm, datumkod GO1015, gummisula, inga tillbehör, sparsamt använda

Armband gul/rosé/vit-guld, 19,5cm, bredd ca 8-13mm, ihåliga länkar, originaletui från Altinbas medföljer, enstaka länkbitar med mindre bucklor, 14K  Vikt: 8,1 g

Armband gul/rosé/vit-guld,...

Klocka Invicta Excursion, chronograph, Ø55mm, modell nummer:32375, quartz, stål med länk, 21cm, bredd på länk 25mm, viklås, instruktionsbok, putsduk, box, nyskick

Skor Louis Vuitton Logo Zi...

Ring med rubin samt diamanter 6 x 0,01ct, 19¾, bredd 2-3mm, 14K Vikt: 2,7 g

Tobaksask i gulmetall, botten samt insida i trä, 12,5x9x3cm, insida märkt med "La insular Manila", smärre slitage samt fläckar

Klackring med onyx, Ø17¾, bredd 2,5-12,5mm, lagad skena, 18K Vikt: 2,4 g

Klackring med onyx, Ø17¾,...

Väggskulptur "Sympathy for the devil" av Frank Olsson, Platta: 12cm x 12cm x 2cm, stengodslera, signerad

Väggskulptur "Sympathy for...

Se kontorets övriga auktionsvaror