Elgitarr Greco, halvakustisk, 70-tal, dragstångsskydd saknas, bruksslitage, hårt fodral. Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE4.20241016.A94011 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 5 800 kr |
Aktuellt bud | 5 800 kr |
Stänger | 2024-10-16 13:14:30 |
Provision | 870 kr |
Frakt | 599 kr |
4/10 23:07:43 | sisteriddaren3 | 5800 kr |