Damur Seiko, Hi-Beat, automatisk, Ø25mm, datum, sekundvisare, ref nr 2205-0211, serie nr 350269, omkring 1970-tal, gult läderband ej original, 20cm, repor och små hack i glaset, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20241016.A93925 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2024-10-16 12:32:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |