Armband, halvstelt, inre omkrets ca 17cm, vita stenar, bucklor, spår av lagning, mindre ojämnheter, 22K Vikt: 33,6 g
Auktnr | SE8.20241010.A43999 |
Utropspris | 25 000 kr |
Stänger | 2024-10-10 12:23:30 |
Provision | 3 750 kr |
Frakt | 129 kr |