Carmoséring, stl 16¼, bredd 1,7-11mm, rosenstenar ca 12x0,015ct, blå sten, nagg/repor, ostämplad, 18K, Vikt: 3,1 g
Auktnr | SE8.20241010.A43874 |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2024-10-10 11:21:00 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |