Tavla, Olle Olsson Hagalund, Den gröna bussen, olja på duk, ca 48x54cm, 1930-tal, enligt uppgift inköpt direkt av konstnären, etikett från Liljevalchs a tergo, krackeleringar Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Aktuellt bud i realtid: |
80 000 kr | |
2024-10-09 21:17:00 |
Auktnr | SE1.20241009.A59091 |
Utropspris | 80 000 kr |
Stänger | 2024-10-09 21:17:00 |
Provision | 12 000 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | 4 000 kr |